Specjalista ds. Należności
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Beliani
8. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie i potwierdzanie płatności przychodzących
  • Rozliczanie klientów i przetwarzanie transakcji z tym związanych
  • Ręczne wystawianie faktur i not kredytowych,
  • Udział w finansowym zamknięciu miesiąca
  • Odpowiedzialność za analizę i kontrolę obszaru należności
  • Wprowadzanie płatności do systemów bankowych
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej
  • Współpraca z innymi działami firmy (sprzedaż, obsługa klienta, IT)

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość Excel
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, analiza finansowa, ekonometria)
  • Dokładność, sumienność, umiejętność samodzielnego poszukiwania informacji, komunikatywność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1)
  • Doświadczenie w obszarze należności będzie atutem

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość MSSF
  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości będzie atutem

To oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca w przyjemnej atmosferze
  • Możliwości rozwoju
  • Intensywne szkolenia we wszystkich obszarach, w których brakuje Ci doświadczenia
  • Biuro w samym centrum miasta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet prywatnej opieki zdrowotnej, także dla członków rodziny
  • Karta Multisport
  • Zniżka na zakup mebli
  • Dofinansowanie kursów językowych
  • Dofinansowanie profesjonalnych szkoleń i kursów
  • Dzień pizzy
  • Coroczna impreza firmowa
  • Integracje zespołu i firmy po godzinach pracy
  • Niekorporacyjna struktura firmy
  • Pakiet relokacyjny dla osób gotowych przeprowadzić się do Szczecina
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Szczecin
  • Specjalista ds. PR Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714