Specjalista ds. Należności
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Coloplast Business Centre Sp z o.o.
28. 3. 2024

Coloplast tworzy produkty i świadczy usługi, które mają ułatwić życie osobom z bardzo osobistymi i intymnymi chorobami. Coloplast Business Centre to centrum usług wspólnych dla wszystkich spółek Coloplast na całym świecie. Naszą ambicją jest dostarczanie światowej jakości serwisu. Wspieramy naszą organizację globalnie w zakresie procesów: finansowych, podatkowych, IT, HR, administracji zamówień, marketingu, patentów i innych. Jeśli Twój profil jest odpowiedni i masz w sobie odpowiednią ilość ciekawości i ambicji, możesz być częścią tego ciekawego wyzwania.

O zespole

Stanowisko zlokalizowane jest w Coloplast Business Centre (CPBC) w Szczecinie, w dziale US Direct Sales Support, ale jako nowy pracownik będziesz również częścią zespołu Comfort Medical (spółki należącej do Coloplast), który wspiera te same procesy, ale w dwóch lokalizacjach: Coral Springs, USA oraz w Szczecinie. Dołączając do CPBC możesz nie tylko współtworzyć zespół słynący z wysokiej jakości pracy, o dużym doświadczeniu, ale również liczyć na ciągły kontakt, wymianę wiedzy i codzienną współpracę z kolegami z Florydy!

O stanowisku

Masz niepowtarzalną okazję dołączyć do naszego zespołu jako Specjalista ds. należności. Na tym stanowisku Twoim zadaniem będzie terminowe i dokładne rozwiązanie spraw związanych z księgowością poprzez inkaso lub umorzenia płatności. Będziesz również odpowiedzialny za prawidłowe, ponowne złożenie odpowiednich wniosków do firm ubezpieczeniowych w USA (wnioski mogą być wypełniane elektronicznie i ręcznie).

Zakres obowiązków:

  • Podejmowanie działań w przypadku wszelkich odrzuceń ze strony płatników (np. firm ubezpieczeniowych), przed upływem czasu na odwołanie
  • Wnioskowanie o dokonanie odpowiednich zmian, które mają na celu rozwiązanie kwestii nieuregulowanych sald rachunków
  • Kontakt z firmami ubezpieczeniowymi poprzez ich strony internetowe lub w formie telefonicznej
  • Wprowadzanie i aktualizowanie szczegółowych adnotacji w systemie
  • Przygotowywanie korekt w sprawach takich jak zwroty, różnice w umowach i odpisy potrzebnych do zatwierdzenia i przeprocesowania płatności

  • Korekta zaksięgowanych płatności i dokonywanie zmian na kontach pacjenta w zakresie opłat za produkty

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze księgowości/finansów będzie atutem
  • Umiejętność inicjowania działań i pracy samodzielnej
  • Znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie, jak i w piśmie) na poziomie min. B2
  • Gotowość do pracy w następujących godzinach:08.00-16.00, 09.00-17.00 lub 10.00-18.00 od poniedziałku do piątku

Oferujemy:

  • Brak okresu próbnego – umowa na długi okres od samego początku
  • Możliwość pracy zdalnej, z naszego biura w Szczecinie lub pracy hybrydowej
  • Pracę w godzinach: 08.00-16.00, 09.00-17.00 lub 10.00-18.00
  • Międzynarodowe środowisko pracy funkcjonujące w duchu kultury skandynawskiej
  • Możliwość wykorzystywania znajomości języków obcych w codziennej pracy
  • Fantastyczną atmosferę pracy pełną szacunku i partnerstwa
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Wspaniałe imprezy firmowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Karty sportowe
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Wczasy pod gruszą, okazjonalne bonusy

To nie wszystko, mamy dla Ciebie jeszcze więcej, jeśli będziesz pracował z biura!

  • Nowoczesne miejsce pracy
  • Brak "dress codeu"
  • Pyszną kawę i świeże owoce
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy

  • Praca Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Szczecin
  • Specjalista ds. PR Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista ds. Eksportu Szczecin
  • Specjalista ds. transportu Szczecin
  • Specjalista ds. HR Szczecin
  • Specjalista ds. turystyki Szczecin
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714