Specjalista ds. nadruków - operator maszyn
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
ZMM MAXPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- Optymalizacja i dobór parametrów procesu nadruku
- Praca przy maszynie do tampodruku, hot stampingu, termotransferu
- Przezbrajanie i ustawianie maszyn do nadruku
- Dbanie o prawidłowe działanie maszyn do nadruku
- Nadzorowanie jakości produktu na każdym etapie pracy
Wymagania stanowiska
- Wykształcenie minimum średnie techniczne
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
- Umiejętność pracy w zespole
- Zdolności komunikacyjne, samodzielność, skrupulatność
- Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- Dyspozycyjność - praca od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym
Oferujemy
- Stabilność zatrudnienia
- Niezbędne szkolenia zwiększające umiejętności i kwalifikacje
- Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach finansowych
- Dofinansowanie do karty MultiSport
- Dofinansowanie do “wczasów pod gruszą"
- Dofinansowanie do posiłków
- Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
- Spotkania integracyjne
- Miłą i przyjazną atmosferę w pracy
- Wspieramy aktywność pracowników poprzez różne formy dofinansowania do udziału w zawodach i eventach sportowych

  • Praca Rzeszów
  • Operator maszyn Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448