Specjalista ds. nadruków - operator maszyn
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Polska
ZMM MAXPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • Optymalizacja i dobór parametrów procesu nadruku
  • Praca przy maszynie do tampodruku, hot stampingu, termotransferu
  • Przezbrajanie i ustawianie maszyn do nadruku
  • Dbanie o prawidłowe działanie maszyn do nadruku
  • Nadzorowanie jakości produktu na każdym etapie pracy

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności komunikacyjne, samodzielność, skrupulatność
  • Mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • Dyspozycyjność - praca od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia
  • Niezbędne szkolenia zwiększające umiejętności i kwalifikacje
  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach finansowych
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Dofinansowanie do “wczasów pod gruszą"
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Spotkania integracyjne
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy
  • Wspieramy aktywność pracowników poprzez różne formy dofinansowania do udziału w zawodach i eventach sportowych

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Specjalista ds. turystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570