Specjalista ds. Logistyki Morskiej
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 10. 2024

Jeśli chcesz dołączyć do międzynarodowej firmy, zostać częścią zespołu we Wrocławiu i wykorzystać swoje świetne kompetencje logistyczne - aplikuj!

Oczekujemy

  • minimum 2 lata doświadczenia w logistyce morskiej, kontenerowej lub planowaniu produkcji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • dodatkowy język obcy - mile widziany
  • umiejętność pracy w zespole i wykazywanie się praktycznym podejściem
  • proaktywność, umiejętność dostosowania się do zmieniających się sytuacji i rozwiązywania skomplikowanych zadań
  • dobra znajomość narzędzi CRM, OTM - mile widziane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • szerokie możliwości rozwoju
  • pełen pakiet świadczeń (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • premia roczna i urlopowa
  • pakiet relokacyjny
  • model pracy hybrydowej (3 dni w biurze i 2 dni zdalnie)
  • platforma szkoleniowa
  • studia podyplomowe

Zadania

  • zarządzanie zamówieniami i dostawami w celu zapewnienia odpowiedniej realizacji
  • określanie dostępności produktów
  • efektywne planowanie logistyki - kosztowo i usługowo
  • planowanie i realizacja dostaw
  • optymalizacja ładunków, z uwzględnieniem kwestii bezpieczeństwa
  • zabezpieczanie dostępności usług logistycznych od dostawców na podstawie ustalonych przydziałów i ich wyników, a także rejestracja niezgodności
  • proaktywne działanie w zakresie raportowania odchyleń i wyjątków
  • działanie jako łącznik pomiędzy obszarami zarządzania zamówieniami, planowania produkcji i sprzedaży wewnętrznej

  • Praca Wrocław
  • Logistyk Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Specjalista ds. reklamy Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190