Specjalista ds. logistyki i zakupów
  • Radzionków
specjalista ds. logistyki i zakupów
Radzionków, Radzionków, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024

Specjalizujesz się w zakupach produkcyjnych? Branża stalowa nie jest Ci obca?

Dla naszego klienta, rodzinnej firmy specjalizującej się w konstrukcjach stalowych, poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. logistyki i zakupów. Serdecznie zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Oczekujemy

  • wykształcenia średniego lub wyższego
  • doświadczenie na pokrewnym stanowisku (mile widziane w branży metalowej)
  • dobrej znajomości rynku wyrobów ze stali oraz podstawowej znajomości zarządzania magazynem
  • umiejętności dobrego zarządzania system planowania i zakupów materiałów do produkcji
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet szkoleń
  • premię wynikową
  • pracę stacjonarną jednozmianową
  • samodzielne stanowisko
  • parking dla pracowników

Zadania

  • sporządzanie rocznego budżetu zakupowego firmą oraz nadzór nad jego realizacją
  • utrzymywanie bardzo dobrych relacji z dostawcami
  • prowadzenie działań redukujących koszty i ceny zakupu materiałów do produkcji
  • poszerzanie portfolio nowych dostawców
  • opracowywanie zamówień na dostawę materiałów oraz usług logistycznych
  • prawidłowe prowadzenie magazynu

  • Praca Radzionków
  • Radzionków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075