Młodszy specjalista ds. zakupów technicznych (m/k)
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
NMC Polska Sp. z o.o.
20. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zakupy materiałów i usług pośrednio produkcyjnych oraz technicznych (utrzymania ruchu, remonty)
  • Optymalizacja procesów zakupowych w ramach kategorii zakupowych
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych i analiza ofert
  • Kontakt oraz nadzór nad pulą dostawców

Wymagania pracodawcy

  • Samodzielność w działaniu
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Dobra znajomość j. angielskiego – kontakt z zagranicznymi dostawcami
  • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu mechaniki, elektryki: prowadzisz rozmowy w zakresie zakupu części maszyn i art. technicznych – warunek konieczny
  • Umiejętność obsługiwania się podstawowymi przyrządami mierniczymi i czytania rys. technicznego - powinieneś potrafić zmierzyć część, której szukamy – warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

Pracodawca oferuje

  • Stabilność i bezpieczeństwo - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a już po 3 miesiącach umowa na czas nieokreślony
  • Benefity - pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne)
  • Otwartość na kreatywność i realizację własnych pomysłów
  • Dużą niezależność i samodzielność w działaniu;
  • Pracę w firmie o zasięgu europejskim, lidera na rynku polskim w swojej branży - w przeciągu ostatnich kilku lat uruchomiliśmy nową halę produkcyjną oraz magazyn;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, z praktyczną możliwością wykorzystania j. angielskiego

  • Praca Zabrze
  • Specjalista ds. Zakupów Zabrze
  • Specjalista ds. Sprzedaży Zabrze
  • Specjalista ds. telekomunikacji Zabrze
  • Specjalista ds. PR Zabrze
  • Specjalista ds. ofertowania Zabrze
  • Specjalista ds. Zarządzania Zabrze
  • Specjalista ds. Eksportu Zabrze
  • Specjalista ds. transportu Zabrze
  • Specjalista ds. HR Zabrze
  • Specjalista ds. turystyki Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714