Specjalista ds. Logistyki
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
PLUM Sp. z o.o.
14. 4. 2024
Informacje o stanowisku

PLUM Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Białystok
Pracodawca
Dodano
12.04.2024
Numer referencyjny
5011_3004

Zadania:

  • Zamawianie materiałów bezpośrednio i pośrednio produkcyjnych
  • Dbanie o terminowość dostaw uwzględniając aspekty jakościowe i ekonomiczne
  • Monitorowanie stanów magazynowych
  • Analiza potrzeb materiałowych

Oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość pakietu MS-Office
  • Sumienność, kreatywność, dokładność i odpowiedzialność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia,
  • Praca w Ignatkach - darmowy bus pracowniczy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia zawodowe,
  • Atrakcyjne i przyjazne warunki pracy,
  • Szeroki wachlarz benefitów pracowniczych.

Jesteśmy częścią wielkich projektów.

Pracuj nad wymagającymi projektami! Bądź częścią zespołu PLUM, który ma realny wpływ na rozwój produktu. Dołącz do PLUM i skoncentruj się na tym co lubisz i robisz najlepiej.

Nasz zespół to niemal 400 specjalistów, w tym z zakresu elektroniki, mechaniki, informatyki oraz wzornictwa przemysłowego.

  • Praca Białystok
  • Logistyk Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Specjalista ds. Eksportu Białystok
  • Specjalista ds. transportu Białystok
  • Specjalista ds. HR Białystok
  • Specjalista ds. turystyki Białystok
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190