Specjalista ds. logistyki
  • Ostaszewo
Ostaszewo, Ostaszewo, kujawsko-pomorskie, Polska
TIOMAN Sp. z o.o. Sp.k.
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i ewidencja zleceń produkcyjnych na podstawie ustalonych stanów minimalnych oraz zamówień od klientów
  • Ewidencjonowanie ruchów systemowych produktów i towarów przyjmowanych i wydawanych z/do magazynu
  • Odpowiedzialność za wystawianie i archiwizację dokumentów magazynowych
  • Odpowiedzialność za ewidencję i rozliczenia między magazynem a wydziałami produkcyjnymi
  • Kontrola zapasów w magazynie pod kątem stanów minimalnych
  • Ewidencja materiałów i towarów przekazywanych do podwykonawców

Nasze wymagania

  • Umiejętność analitycznego rozwiązywania problemów
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Samodzielność, kreatywność i umiejętność podejmowania decyzji
  • Znajomość MS Office
  • Znajomość Comarch Optima

To oferujemy

  • Stabilne warunki pracy
  • Motywacyjne systemy wynagrodzeń
  • Atrakcyjne warunki rozwoju zawodowego
  • Benefity medyczne lub sportowe
  • Praca na 1 zmianę

  • Praca Ostaszewo
  • Ostaszewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055