Kierownik Magazynu i Logistyki
  • Ostaszewo
Ostaszewo, Ostaszewo, kujawsko-pomorskie, Polska
B.A.U.S. At Sp. z o.o.
2. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie 10-osobowym zespołem w obszarze gospodarki materiałowej,
  • Odpowiedzialność za przyjęcie towaru, wydanie towaru i dystrybucję,
  • Ciągły rozwój procesów logistycznych,
  • Udział w strategicznym ukierunkowaniu przedsiębiorstwa,
  • Dalszy rozwój i rozbudowa zespołu logistycznego zgodnie z wymaganiami,
  • Międzynarodowa komunikacja z zaopatrzeniem materiałowym i dostawcami,
  • Coroczna inwentaryzacja.

Nasze wymagania

  • Dyplom ukończenia studiów o kierunku technicznym,
  • Udokumentowane, wieloletnie doświadczenie w dziedzinie logistyki w innych przedsiębiorstwach,
  • Udokumentowane kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu pracownikami,
  • Bardzo dobra znajomość systemów ERP (najlepiej proAlpha),
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i zorientowane na rozwiązania,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Wszelkie dodatkowe uprawnienia.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na pełnym etacie w prężnie działającej firmie,
  • Pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • Bardzo dobre możliwości płacowe według kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego. Wynagrodzenie może znacznie przewyższać zwykłe warunki rynkowe i różnić się w zależności od kwalifikacji kandydata!
  • Pracę w przyszłościowym sektorze medycznym,
  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy,
  • Przyjazną atmosferę w pracy,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Parking pracowniczy,

  • Praca Ostaszewo
  • Kierownik Ostaszewo
  • Ostaszewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864