Specjalista ds. legalizacji pracy i pobytu obcokrajowców
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
fundacja unity legal collaboration hub
12. 4. 2024

Obowiązki:
- prowadzenie postępować ws uzyskania oświadczenia oraz zezwolenia na pracę,
- weryfikacja otrzymanych dokumentów oraz przygotowywanie kompletnej dokumentacji ws zezwoleń na pobyt i pracę,
- korespondencja z powiatowymi urzędami pracy oraz urzędami wojewódzkimi,
- odpowiadanie na wezwania, itp.,
- wyjazdy służbowe w celu asystowania cudzoziemcom przy złożeniu wniosków ws legalizacji pobytu,
- bieżący kontakt z pracodawcami lub bezpośrednio cudzoziemcami.
Zaznaczyć warto iż kancelaria nie współpracuje z osobami fizycznymi lecz wyłącznie z firmami na rzecz których świadczy usługi.
Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego,
- Umiejętność pracy w środowisku wielokulturowym,
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. rok,
- Gotowość do wjazdów (Wyjazdy do urzędów położonych w innych miastach Polski są nieodłącznym elementem pracy na tym stanowisku)
- Komunikatywność, umiejętność pracy pod presja czasu, kultura osobista.
Oferujemy:
- Pracę w zgranym, wspierającym się zespole,
-Atmosferę i wsparcie, dzięki którym na pewno szybko się wśród nas odnajdziesz.
- Stałe zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie.
- Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- Atrakcyjne wynagrodzenie i prowizje.
Prosimy o przesłanie CV oraz wskazanie możliwego terminu podjęcia pracy.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na rzecz Sp. z o.o. Unityhub Lawyers na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 1997 r.)

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    123 220
    20 092