Specjalista ds. Lean Manufacturing
  • Trzebinia
Trzebinia, Trzebinia, małopolskie, Polska
Fagron Services Northern Europe Sp. z.o.o.
9. 6. 2024
Informacje o stanowisku

„Jak się u nas pracuje”:

W ciągu zaledwie 30 lat Fagron rozwinął się z lokalnego gracza w wiodącą globalną firmę działającą w branży farmaceutycznej, która koncentruje się na dostarczaniu spersonalizowanych leków do szpitali, aptek, klinik i pacjentów w 36 krajach na całym świecie.

Jesteśmy zaangażowani w ulepszanie spersonalizowanej opieki farmaceutycznej i udostępnianie jej na całym świecie.

Razem tworzymy przyszłość spersonalizowanej medycyny!

Pracujemy w dynamicznym, międzynarodowym środowisku, co daje nam możliwości dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Korzystamy z nowoczesnej technologii i specjalistycznych systemów, uczestniczymy w branżowych szkoleniach i konferencjach.

Pracujemy  w oparciu o stabilne warunki zatrudnienia. Zależy nam na dobrej atmosferze.

„Dzień w firmie”:

Pracujemy od poniedziałku do piątku, Część z nas zaczyna pracę w godzinach pomiędzy 6:00 a 9:00, inni pracują w oparciu o system 3 zmianowy (Dział Produkcji) lub 2 zmianowy (Laboratorium Kontroli Jakości).

Wspieramy rozwój naszych pracowników.

Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i propozycje zmian.

Nasze wartości określają, kim jesteśmy i kim chcemy być. Odzwierciedlają sposób, w jaki powinniśmy działać zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Nasze wartości wyznaczają nam standardy, dzięki którymi możemy określić naszą wartość, szczególnie w kontaktach z klientami, dostawcami, naszymi pracownikami i całym światem.
Obowiązki:

  • Analiza, usprawnianie procesów, identyfikacja strat w całym cyklu E2E
  • Realizacja projektów poprawiających efektywność
  • Prowadzenie działań SMED i standardyzacja
  • Rozwój kompetencji zespołu
  • Raportowanie KPIs, audity 5S, dbałość o ciągłe doskonalenie

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne, 3 lata doświadczenia (preferowane w produkcji)
  • Znajomość Lean Manufacturing/Integrated Work System, zarządzanie zmianą
  • Elastyczność, umiejętność prowadzenia szkoleń, rozwiązywanie konfliktów
  • Dobra organizacja, analityczność, proaktywność
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego (B2+), biegłe posługiwanie się MS Office

Zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie, umowa o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premie
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Opieka zdrowotna, karta Multisport, wsparcie szkoleniowe
  • Przyjazne środowisko pracy

  • Praca Trzebinia
  • Trzebinia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851