Specjalista ds. zapewnienia jakości
  • Jaworzno
Jaworzno, Jaworzno, śląskie, Polska
ICB Pharma Sp.j.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i optymalizacja procesów zapewnienia jakości zgodnie z wymaganiami ISO 13485:2016, ISO 22716:2009, GMP, GDP
  • Monitorowanie i ocena procesów produkcyjnych pod kątem zgodności z procedurami i wymaganiami norm
  • Identyfikowanie i raportowanie odchyleń od standardów jakości oraz prowadzenie działań wyjaśniających w celu określenia przyczyny źródłowej,
  • Projektowanie działań naprawczych i zapobiegawczych,
  • Udział w kontrolach, inspekcjach, audytach wewnętrznych i zewnętrznych oraz redagowanie dokumentacji związanej z kontrolami i audytami,
  • Wspieranie działu projektów i działu zakupów w przeprowadzaniu kwalifikacji dostawców materiałów i usług zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • Zarządzanie dokumentacją związaną z jakością, w tym przygotowywanie, opiniowanie, wydawanie i archiwizowanie dokumentów,
  • Przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń oraz udział w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach,
  • Współpraca i wsparcie operacyjne Osób Wykwalifikowanych,
  • Udział w projektowaniu procesów,
  • Udział w rozpatrywaniu reklamacji i wycofań produktów, inicjowanie działań naprawczych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe: preferowanie kierunki techniczne lub inżynieryjne
  • Minimum 5 letnie doświadczenie pracy w podobnej branży – farmaceutycznej, wyrobów medycznych, kosmetyków, itp.
  • Bardzo dobra znajomość i stosowanie aktualnych wymagań prawnych oraz standardów jakościowych dla wyrobów medycznych i produktów leczniczych (ISO 13485, GMP)
  • Samodzielność, odpowiedzialność i obowiązkowość
  • Wykazanie wysokiego poziomu inicjatywy w działaniu
  • Chęć rozwoju oraz poszerzania swoich kompetencji
  • Elokwentność i wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w pełnieniu roli Osoby Odpowiedzialnej za zgodność regulacyjną wyrobów medycznych
  • Doświadczenie w pełnieniu roli Osoby Wykwalifikowanej

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i międzynarodowym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zgrane, wielodyscyplinarne zespoły
  • Szkolenia i rozwój
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności
  • Pakiet benefitów, w tym: prywatną opiekę medyczną

  • Praca Jaworzno
  • Kontroler jakości Jaworzno
  • Specjalista ds. turystyki Jaworzno
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Jaworzno
  • Specjalista ds. finansów Jaworzno
  • Specjalista ds. reklamy Jaworzno
  • Specjalista ds. telekomunikacji Jaworzno
  • Specjalista ds. PR Jaworzno
  • Specjalista ds. Sprzedaży Jaworzno
  • Specjalista ds. Zakupów Jaworzno
  • Specjalista ds. marketingu Jaworzno
  • Jaworzno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963