Specjalista ds. księgowych
  • Chrzanow
Chrzanów, Chrzanow, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Dr Green Sp. z o.o.
27. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrola  dokumentów finansowych pod względem formalnym i rachunkowym,
  • Dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych , transakcji bankowych oraz kasowych ,
  • Prowadzenie rozliczeń z  pracownikami ,
  • Uzgadnianie sald księgi głównej z księgami pomocniczymi,
  • Uzgadnianie sald rozrachunków z kontrahentami,
  • Prowadzenie rozliczeń międzyokresowych kosztów,
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych,
  • Rozliczanie podatku Vat ,
  • Uczestniczenie w procesach zamknięcia miesiąca i roku oraz sporządzanie bilansu, rachunku zysków i strat,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień księgowych na potrzeby Zarządu oraz Działu Księgowości,

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - praca w pełnej księgowości ,
  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe (kierunki :  rachunkowość, finanse),
  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, ogólnych zasad rachunkowości i ewidencji księgowej,
  • Znajomość przepisów podatkowych, ze szczególnym uwzględnieniem podatku VAT i CIT,
  • Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy,
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
  • Dokładność   i rzetelność,
  • Znajomość programu Comarch ERP Optima będzie dodatkowymi atutem.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie w ramach pakietu firmowego

  • Szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy

  • Możliwość skorzystania z kart Multisport - w tym dla członków rodziny

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnej i nowoczesnej firmie

  • Praca Chrzanów
  • Chrzanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862