PRACA SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ
  • Frampol
Frampol, Frampol, Lubelskie, Polska
FROST LINE
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Specjalista ds. rozliczeń produkcji
zakres obowiązków;
- Wprowadzanie dokumentów magazynowych (przyjęcie surowca)
- Analiza bieżącego zapotrzebowania na produkty oraz składanie zamówień u dostawców
- Przygotowywanie kierowcom dokumentów transportowych
- Nadzór i koordynowanie prawidłowego obiegu dokumentów
- Wsparcie administracyjno – organizacyjne codziennej pracy biura
- Kontrola rozrachunków z dostawcami i odbiorcami ( opakowania, palety, itd.)
- Bieżące rozliczanie zleceń produkcyjnych
- Sporządzanie raportów i analiz produkcyjnych
- Kontrola przepływu, zużycia surowców i materiałów
- Nadzór nad zgodnością stanów magazynowych (magazyny produkcyjne)
NASZE WYMAGANIA
- Minimum średnie wykształcenie
- Dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość
- Znajomość obiegu dokumentów magazynowych
- komunikatywność, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
- dobra znajomość programu MS Office
OFERUJEMY:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w zakładzie produkcji żywności
CV: @ @
MIEJSCE PRACY: FROST LINE SP. Z O.O. , UL. ŁĄKOWA 8, FRAMPOL.

  • Praca Frampol
  • Frampol - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448