Specjalista ds. księgowości
  • Katowice
specjalista ds. księgowości
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 5. 2024

A gdyby tak mieć dodatkowy zastrzyk gotówki? Brzmi kusząco w dobie ciągle rosnących kosztów życia, prawda? Jeżeli kiwasz głową na TAK to ta propozycja pracy tymczasowej jest dla Ciebie!

Wesprzyj naszego klienta w sezonie urlopowym, wzbogać swoje CV o znaną firmę z branży medycznej!

Oczekujemy

  • bardzo mile widziana znajomość systemu Enova
  • samodzielność w obsłudze zobowiązań, faktur kosztowych
  • nie wymagamy znajomości języka angielskiego
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin
  • gotowość do pracy z biura 4 razy w tygodniu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • praca od zaraz
  • umowa o pracę tymczasową, na około 3 tygodnie
  • wdrożenie stanowiskowe
  • praca na cały etat, z możliwością jednego dnia pracy zdalnej

Zadania

  • obsługa modułów finansowo-księgowych systemu Enova
  • wprowadzanie i księgowanie dokumentów w systemie
  • bieżąca aktualizacja danych finansowych i księgowych.
  • weryfikacja merytoryczna i formalna faktur kosztowych
  • księgowanie faktur kosztowych w systemie Enova
  • prowadzenie ewidencji zobowiązań firmy
  • monitorowanie terminów płatności i przygotowywanie przelewów bankowych
  • weryfikacja i uzgadnianie sald z dostawcami
  • sporządzanie zestawień zobowiązań i raportowanie do przełożonych
  • utrzymywanie kontaktów z dostawcami w celu wyjaśniania ewentualnych niezgodności

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322