Samodzielna księgowa/ Specjalista ds. księgowości
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
PG SILESIA / GRUPA BUMECH SA
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych
  • dekretacja i księgowanie dokumentów
  • kontrola i uzgadnianie kont księgowych
  • rozliczanie płatności i uzgadnianie sald
  • przygotowywanie dokumentów do sporządzania deklaracji podatkowych (CIT, VAT)
  • ewidencja z zakresu środków trwałych
  • przygotowywanie dokumentów do sprawozdań finansowych, statystycznych i sprawozdań wewnętrznych

WYMAGANIA:
  • wykształcenie min. średnie z obszaru finansów / rachunkowości, preferowane wyższe
  • praktyczna znajomość przepisów o rachunkowości i prawa podatkowego
  • doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych
  • umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych - mile widziane
  • dobra znajomość MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dobra organizacja pracy, terminowość oraz samodzielność
  • umiejętność komunikacji i nastawienie na pracę zespołową

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w doświadczonym zespole księgowym
  • dynamiczne i rozwojowe środowisko pracy

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246