SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI
  • 59-730 Nowogrodziec
dolnośląskie, 59-730 Nowogrodziec, dolnośląskie, Polska
Noelken Sp. z o.o.
31. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna  NOELKEN Sp. z o.o. producent wyrobów kosmetycznych i toaletowych z siedzibą w Nowogrodźcu zatrudni osobę na stanowisko:

 SPECJALISTA DS. KSIĘGOWYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•          kontrola merytoryczna, księgowanie i analiza dokumentów spółki

•          obsługa i rozliczanie płatności bankowych

•          prowadzenie ewidencji środków trwałych i naliczanie amortyzacji

•          sporządzanie oraz składanie deklaracji podatkowych i rozliczeń VAT

•          sporządzanie oraz składanie sprawozdań statystycznych: GUS, NBP

•          przygotowywanie danych do badania bilansu

•          ścisła współpraca z pozostałymi działami spółki

•          współpraca z instytucjami zewnętrznymi

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki wynagradzania
  • Częściowy zwrot za dojazdy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Przeszkolenie przez wykwalifikowany zespół

Wymagania

•          wykształcenie min. średnie- ekonomiczne

•          doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

•          znajomość przepisów podatkowych a w szczególności w zakresie podatku VAT

•          biegła obsługa pakietu  MS Office, w szczególności Excel

•          mile widziana znajomość programu SAP

•          umiejętność pracy w zespole

•          skrupulatność, dokładność, umiejętność analitycznego myślenia

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544