Specjalista ds. Księgowości
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
C.H. Robinson
16. 9. 2024

C.H. Robinson poszukuje osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Specjalista ds. Księgowości.

W tej roli będziesz dostarczać dokładne i terminowe informacje księgowe, zarządzać codziennymi operacjami, prowadzić księgę główną, a także rejestrować wyciągi bankowe dla wielu biur w Europie. Będziesz uczestniczyć w procesie zamknięcia miesiąca, doradzać młodszym pracownikom oraz brać udział w procesie decyzyjnym. Oferujemy dynamiczne środowisko pracy z możliwościami rozwoju i codziennym wsparciem zespołu.

Aplikuj teraz i stań się kluczowym członkiem naszego zespołu!

OBOWIĄZKI:

  • Zarządzanie codziennymi operacjami, zapewniając płynny przepływ pracy
  • Wykonywanie zadań związanych z księgowością Księgi Głównej i AP
  • Rejestrowanie wyciągów bankowych dla wielu biur w Europie
  • Prowadzenie rekoncyliacji kont podczas procesu zamknięcia miesiąca
  • Udzielanie wsparcia i mentorowanie mniej doświadczonym członkom zespołu
  • Aktywne uczestniczenie w procesie podejmowania decyzji
  • Rozwiązywanie złożonych i nietypowych przypadków księgowych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe z obszaru księgowości lub ekonomii
  • Doświadczenie w księgowości (min.2 lata)
  • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (poziom B2)
  • Jesteś chętny do nauki i otwarty na nowe wyzwania
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Dogłębna znajomość programu Excel
  • Jesteś gotów do zdania testu z księgowości
  • Potrafisz rozwiązywać nietypowe przypadki księgowe

OFERUJEMY

  • Rozwinięty program wdrożeniowy oraz realne możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się, globalnej organizacji
  • Przyjazne, otwarte i inkluzywne miejsce pracy, które zachęca do innowacyjnego myślenia
  • Możliwość rozwijania umiejętności językowych w naszych wielojęzycznych biurach
  • Dostęp do platform szkoleniowych, takich jak Percipio i GoFluent umożliwiające stałe nabywanie wiedzy
  • Praca hybrydowa po 3-miesięcznym okresie wdrożenia
  • Możliwość pracy na nowoczesnych narzędziach i systemach finansowo-księgowych
  • Kompleksowe Świadczenia: atrakcyjne wynagrodzenie i premie uzależnione od wyników, Program Pomocy Pracowniczej (EAP), Plan Zakupu Akcji Pracowniczych (ESPP) po pierwszym roku pracy, System kafeteryjny MyBenefit, Bezpłatną opiekę medyczną w sieci prywatnych klinik oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567