Specjalista ds. księgowości
  • Kielce
Kielce, Kielce, Polska
Grupa ENERIS
30. 4. 2024

Praca w Grupie ENERIS to idealna szansa na rozpoczęcie przygody w branży #ochrona środowiska. Pod okiem doświadczonych Pracowników naszej firmy weźmiesz udział w ciekawych i angażujących projektach, a także poznasz działalność firmy od środka!

Aktualnie do biura w Kielcach poszukujemy Kandydatek/ów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Kielce

Opis stanowiska:

  • Kontrola formalno-rachunkowa dokumentów księgowych
  • Dekretacja i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych
  • Rozliczanie płatności i uzgadnianie sald
  • Kontrola i uzgadnianie kont księgowych
  • Udział w zamknięciach miesiąca i zamknięciach rocznych
  • Prawidłowe archiwizowanie dokumentacji księgowej
  • Sporządzanie wymaganych raportów w powierzonym zakresie

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Świadectwo ukończenia kursu księgowego mile widziane
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość przepisów o rachunkowości i prawa podatkowego
  • Znajomość programu CDN Optima, TETA, Symfonia, będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS OFFICE
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

Oferujemy:

  • Pracę w największej polskiej firmie z branży ochrony środowiska
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, programu sportowego Multisport
  • Dodatkowe benefity w postaci świadczeń świątecznych, dopłat do wypoczynku dla Pracowników i ich dzieci

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kielce
  • Specjalista ds. PR Kielce
  • Specjalista ds. reklamy Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Specjalista ds. Zakupów Kielce
  • Specjalista ds. marketingu Kielce
  • Specjalista ds. ofertowania Kielce
  • Specjalista ds. Zarządzania Kielce
  • Specjalista ds. Eksportu Kielce
  • Specjalista ds. transportu Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246