Specjalista ds. kontrolingu - Audytor
  • Choroszcz
Choroszcz, Choroszcz, podlaskie, Polska
Schody-Chudziński Piotr Chudziński
31. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kalkulacje kosztów produkcyjnych, gotowych wyrobów oraz innych kosztów funkcjonowania firmy
  • Kontrola wykonania i analiza odchyleń przychodów/kosztów/rentowności dla poszczególnych obszarów działalności przedsiębiorstwa
  • Bieżąca współpraca z Prezesem zakładu w budowaniu budżetu oraz planów wieloletnich
  • Nadzór nad poprawnością danych w systemach
  • Kontrola rozliczeń z dostawcami i odbiorcami wynikająca z zawartych umów
  • Kontrola nad obiegiem i klasyfikacja dokumentów finansowych (w tym faktur)
  • Wybór optymalnych narzędzi analitycznych w prowadzeniu budżetu controllingowego
  • Inne zadania bieżące w ramach kontrolingu zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Minimum 3-5 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie ekonomiczne (preferowane z zakresu finansów)
  • Znajomość zasad budżetowania w firmach produkcyjnych
  • Biegła znajomość MS Excel oraz PowerPoint
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Doświadczenie w samodzielnym opracowywaniu raportów, analiz i prezentacji
  • Znajomość rachunkowości produkcyjnej

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Telefon służbowy
  • Dużą samodzielność w pracy
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Szkolenia

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez formularz

Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania

  • Praca Choroszcz
  • Choroszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567