Specjalista ds. handlu zagranicznego
  • Białystok
Narew, Białystok, Podlaskie, Polska
Pronar
6. 3. 2024

Pronar jest niekwestionowanym liderem w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń dla rolnictwa, usług komunalnych oraz branży transportowej. Firma posiada sieć dealerską we wszystkich krajach Unii Europejskiej, Skandynawii i Rosji. Swoje produkty eksportuje do ponad 80 krajów, m.in. na kontynent afrykański, do obu Ameryk czy Nowej Zelandii.
ZADANIA:
* Sprzedaż asortymentu na podległych rynkach w oparciu o wyznaczone cele sprzedażowe,
* Negocjowanie cen oraz warunków handlowych zamówień,
* Utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z dealerami/ klientami,
* Przygotowywanie oferty handlowej, podpisywanie zamówień i monitorowanie ich realizacji.
OCZEKIWANE KOMPETENCJE:
* Bardzo dobra znajomość wybranego języka (w zależności od obsługiwanego rynku - angielskiego i / lub hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego lub rosyjskiego)
* Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem,
* Predyspozycje do przeprowadzania rozmów handlowych z naciskiem na negocjacje,
* Prawo jazdy kat. B. oraz dyspozycyjność do zagranicznych podróży służbowych
* Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość branży
OFERUJEMY:
* Zatrudnienie u największego pracodawcy na Podlasiu gwarantującego stabilizację zatrudnienia,
* Pracę w innowacyjnej firmie, która odpowiednio lokuje potencjał każdego pracownika,
* Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem stałym, wspartym premią,
* Zespół otwarty na kreatywne pomysły i działania,
* Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji i kwalifikacji,
* Dofinansowanie do posiłków pracowniczych.

  • Praca Narew
  • Narew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714