Specjalista ds. kontroli jakości
  • Stanisławów
Stanisławów, Stanisławów, Masovian Voivodeship, Polska
Zakłady Mięsne Stanisławów
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Stanisławów (pow. miński)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad produkcją i kontrola wyrobu gotowego w trakcie procesu produkcyjnego;
  • Kontrola dostaw i surowców wejściowych, zgodnie z wytycznymi firmy oraz dokumentacją wewnętrzną;
  • Zamykanie wadliwych produktów;
  • Kontrola poprawności oznakowania produktu;
  • Nadzór nad sprzętem pomiarowym;
  • Raportowanie wyników kontroli i niezgodności oraz nadzór nad działaniami korekcyjnymi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym, szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy

Benefity

  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • bony żywieniowe
  • paczki świąteczne

Informujemy, ze odpowiemy tylko na wybrane oferty

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm.).

  • Praca Stanisławów
  • Stanisławów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055