Koordynator Działu Zarządzania Jakością / Pełnomocnik Zarządu ds. Systemów Jakości
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Harper Hygienics S.A.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie i koordynowanie prac podległego zespołu
  • Utrzymywanie i rozwój systemu zarządzania jakością w firmie
  • Nadzorowanie oraz prowadzenie dokumentacji systemu zarządzania jakością
  • Wdrażanie procedur jakościowych oraz dokumentacji do istniejących oraz nowych procesów
  • Nadzór oraz prowadzenie audytów wewnętrznych zgodnie z przyjętym harmonogramem
  • Nadzór nad realizacją działań korygujących oraz zapobiegawczych. Ocena skuteczności tych działań
  • Prowadzenie audytów zewnętrznych (klienckich, jednostek certyfikujących)
  • Zarządzanie postępowaniem z wyrobem niezgodnym, reklamacjami w przedsiębiorstwie, wprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych
  • Nadzór oraz prowadzenie analiz ryzyka dla procesów i produktów
  • Przeprowadzanie szkoleń pracowników w zakresie systemu zarządzania jakością
  • Identyfikacja obszarów do optymalizacji i nadzór nad implementacją rozwiązań
  • Przeprowadzenie przeglądów zarządzania, przygotowywanie raportów
  • Bieżący kontakt z urzędami oraz firmami certyfikującymi

Nasze wymagania

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w pracy w obszarach jakości na stanowisku kierowniczym (branża kosmetyczna, farmaceutyczna lub spożywcza)
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Znajomość systemów i standardów: ISO 22716 (GMP), mile widziane IFS - HPC, BRC - CP
  • Znajomość narzędzi jakościowych (5 Why, Diagram Ishikawa, Pareto, Six Sigma, FMEA), mile widziana
  • Umiejętność komunikacji w sposób jasny, zwięzły na wszystkich szczeblach firmy, zarówno w formie pisemnej jak i ustnej,
  • Zaangażowanie w realizację zadań i celów
  • Umiejętność asertywnego sposobu argumentacji i przekonywania innych
  • Kreatywność, podejmowanie inicjatyw

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wpływ na rozwój firmy

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448