Specjalista ds. kontroli jakości
  • Solec Kujawski
Solec Kujawski, Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie, Polska
Drobex Agro Sp. z o.o.
3. 3. 2024

Witaj kandydacie! Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko: Specjalista ds. kontroli jakości. Zainteresowanych zapraszamy do aplikacji!

Obowiązki

  • Przeprowadzanie i nadzór nad procesem kontroli jakości produktów
  • Wykonywanie audytów procesów produkcyjnych, w tym oceny zgodności z normami i standardami jakości
  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy na temat przepisów, przyczepności do produktu i technik kontroli jakości
  • Opracowywanie i wdrażanie procedur kontroli jakości
  • Monitorowanie i analiza danych dotyczących jakości produktów w celu identyfikacji trendów, problemów lub potrzeb usprawnienia
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu zapewnienia wysokiego poziomu jakości produktów
  • Raportowanie wyników kontroli jakości zarządowi i interesariuszom wewnętrznym
  • Zarządzanie reklamacjami dotyczącymi jakości produktów i ustalanie działań naprawczych
  • Szkolenie personelu produkcyjnego w zakresie kontroli jakości i procedur zapewnienia jakości
  • Zapewnienie zgodności z przepisami dotyczącymi bezpieczeństwa i jakości produktów
  • Monitorowanie skuteczności działań naprawczych i zapobiegawczych
  • Współpraca z dostawcami w celu zapewnienia odpowiedniej jakości surowców i materiałów
  • Udział w szkoleniach w celu aktualizacji wiedzy z zakresu kontroli jakości

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne związanego z jakością (preferowane kierunki: technologia żywności,)
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z kontrolą jakości
  • Doskonała znajomość systemów zarządzania jakością i norm ISO
  • Umiejętność przygotowywania i wdrażania procedur kontroli jakości
  • Znajomość metod i narzędzi stosowanych do badania i oceny jakości produktów
  • Umiejętność analizowania wyników kontroli jakości i wyciągania wniosków
  • Znajomość procedur reklamacyjnych i umiejętność prowadzenia działań naprawczych
  • Znajomość technik audytów wewnętrznych oraz umiejętność przeprowadzania audytów dostawców
  • Umiejętność opracowywania raportów z kontroli jakości i prezentowania ich przełożonym
  • Znajomość technologii produkcyjnych i zdolność do analizy procesów produkcyjnych pod kątem jakości

Oferujemy

  • Prace w stabilnej firmie

  • Praca Solec Kujawski
  • Solec Kujawski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714