SPECJALISTA DS. KADR
  • Solec Kujawski
Solec Kujawski, Solec Kujawski, Kujawsko-pomorskie, Polska
KMW Engineering Sp. z o.o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

KMW Engineering Sp. z o. o.

doświadczony i uznany producent

specjalizujący się od 40 lat w realizacji dostaw i montażu systemów

wentylacyjnych dla prestiżowych inwestycji w Unii Europejskiej

poszukuje kandydatów i kandydatki  na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • realizowanie wszystkich zadań związanych z zatrudnianiem oraz rozwiązywaniem umów o pracę z pracownikami,
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków a także zgodnie z RODO
  • obsługa oddelegowania pracowników do pracy za granicą,
  • sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia i oddelegowania, np. zgłoszenie do ZUS, wstępowanie o A1 , rozliczanie kosztów leczenia za granicą,
  • ewidencjonowanie i aktualizacja danych w systemie kadrowym,
  • prowadzenie ewidencji i monitorowanie terminów szkoleń BHP, badań lekarskich, urlopów,
  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy,
  • wsparcie managerów oraz pracowników we wszelkich kwestiach dotyczących obszaru kadr,
  • przeprowadzanie procesów rekrutacji pracowników,
  • sporządzanie raportów, statystyk i zestawień na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne,
  • przygotowywanie danych, udział w audytach i kontrolach wewnętrznych oraz zewnętrznych z obszaru kadr,
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami rynku pracy , organami kontroli i urzędami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, (preferowane wykształcenie związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi)
  • minimum 3-letnie doświadczenie w obsłudze kadrowej pracowników,
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego, PPK , zatrudniania cudzoziemców i osób niepełnosprawnych,
  • doświadczenie w pracy w firmie wysyłających pracowników za granicę ( oddelegowanie),
  • znajomość obsługi programu kadrowo-płacowego OPTIMA,
  • bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (w szczególności Excel) ,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, terminowość, skrupulatność,
  • praktyczna  znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanego doświadczenia i wiedzy,
  • prywatną opiekę medyczną w LUXMED,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez finansowanie szkoleń zawodowych, językowych i studiów, w tym podyplomowych,
  • elastyczny czas pracy,
  • dofinansowanie do karty multisport
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KMW Engineering Sp. z o.o. w Solcu Kujawskim dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji na stanowisko specjalista ds. kadr, w zakresie informacji zawartych w CV oraz pozostałych dokumentach, które przedkładam. Jest mi wiadome, że: podanie danych osobowych jest całkowicie dobrowolne; zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie; wycofanie udzielonej przeze mnie zgody nie wypłynie na zgodność przetwarzania z prawem, jakie miało miejsce przed wycofaniem zgody (wycofanie zgody nie powoduje skutków prawnych wstecz”.

  • Praca Solec Kujawski
  • Solec Kujawski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570