Specjalista ds. Kontroli Jakości
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Air Liquide Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analizy gazów skroplonych i sprężonych
  • Przeprowadzanie kalibracji aparatury analitycznej (analizatorów i chromatografów gazowych) oraz prowadzenie rejestrów i zapisów w odpowiednich dziennikach kontroli pracy urządzeń
  • Wystawianie certyfikatów jakościowych
  • Opracowywanie procedur i instrukcji w obszarze kontroli jakości
  • Utrzymanie w sprawności aparatury analitycznej

Nasze wymagania

  • Studia wyższe (mile widziane kierunki: analityka medyczna, biologia, biotechnologia, chemia)
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium kontroli jakości
  • Gotowość do pracy od pon. do pt. na dwie zmiany (7-15, 14-22)
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym (B1)

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy oraz kompleksowy pakiet szkoleń wdrażających
  • Możliwość wspierania dodatkowych inicjatyw organizowanych przez dedykowane zespoły projektowe
  • Prywatna opieka medyczna LuxMed (w tym możliwość zwrot kosztów leczenia do 500 zł / kwartał)
  • Atrakcyjna premia
  • Dodatkowe 3 dni pełnopłatnego urlopu w roku kalendarzowym
  • System kafeteryjny (MyBenefit)
  • Dofinansowanie do wakacji
  • Pracowniczy fundusz oszczędnościowy (dla celów emerytalnych z dofinansowaniem ze strony pracodawcy)
  • Ubezpieczenie grupowe na życie oraz całoroczne ubezpieczenie podróży zagranicznych
  • Możliwość dofinansowania do nauki języka angielskiego, francuskiego i niemieckiego
  • Szkolenia rozwijające kompetencje oraz dostęp do platformy e-learningowej
  • Możliwość zakupu akcji firmy po preferencyjnych cenach
  • Paczka świąteczna - dla dzieci pracowników (do 15 roku życia)

  • Praca Białystok
  • Kontroler jakości Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Specjalista ds. Eksportu Białystok
  • Specjalista ds. transportu Białystok
  • Specjalista ds. HR Białystok
  • Specjalista ds. turystyki Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315