Specjalista ds. kontraktacji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Lindner Polska Sp. z o.o.
25. 8. 2024

Celem Lindner Polska jest tworzenie przestrzeni, które łączą w sobie funkcjonalność, estetykę oraz zrównoważony rozwój. Poszukujemy osoby, która będzie dzielić z nami tę misję wspierając nas na stanowisku specjalisty ds. kontraktacji w naszym biurze we Wrocławiu.

Jakie zadania będą na Ciebie czekać

  • Pozyskiwanie i analiza ofert od podwykonawców
  • Pozyskiwanie najkorzystniejszych ofert handlowych
  • Realizacja strategii zakupowej
  • Badanie rynku
  • Współtworzenie baz danych firm i dostawców
  • Wsparcie działu ofertowego
  • Tworzenie harmonogramów zakupowych oraz zleceniowych na podstawie planu budowy
  • Współpraca z działem prawnym przy tworzeniu załączników do umów z dostawcami i usługodawcami

Czego oczekujemy

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość rynku budowlanego (kubaturówka)
  • Umiejętność sporządzania przedmiarów w AutoCad – warunek konieczny
  • Znajomość cen materiałów i usług budowlanych
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i komunikatywność

Co możemy zaoferować

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Pakiet sportowy Medicover Sport
  • System premiowy – doceniamy i nagradzamy naszych pracowników
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Pracę z ludźmi, którzy zawsze podadzą Ci pomocną dłoń – Znamy znaczenie słowa #teamwork!
  • Wyjazdy integracyjne na terenie Polski i za granicą
  • Program domków wakacyjnych – Wylosuj darmowy pobyt w jednej z wielu wakacyjnych miejscowości
  • Fest! – Napij się z nami piwa na festiwalu w Niemczech!
  • Parking dla pracowników
  • Pyszną kawę z ekspresu, którą wypijesz w naszym świeżo wyremontowanym i nowoczesnym biurze :)

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045