Specjalista ds konfiguracji Ferryt
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Scalo Sp. z o.o.
19. 4. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML
  • CSS
  • SQL

Mile widziane

  • C#

System operacyjny

  • Windows

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w projektach dotyczących digitalizacji procesów bankowych,
  • projektowanie, optymalizacja i konfiguracja procesów na platformie BPMS - UniFlow oraz kodowanie wydruków (XSLT, XML) zgodnie z SDLC,
  • analiza wymagań biznesowych na potrzeby wdrożeń oraz rozwoju procesów na platformie FerrytFlow,
  • wsparcie oraz szkolenie użytkowników systemu,
  • praca w modelu hybrydowym: 2 dni w miesiącu z biura w Warszawie,

Nasze wymagania

  • posiadasz min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, a dodatkowo masz wyższe wykształcenie lub w trakcie na kierunkach ścisłych takich jak, np. informatyka, ekonomia, fizyka, matematyka,
  • masz doświadczenie w obszarze projektowania oraz wdrażania procesów biznesowych na platformie Ferryt (bankowość, finanse, consulting IT),
  • znasz: XML, JSON, REST, MQ, HTML, CSS, BPMN, UML, architekturę systemów klasy BPM,
  • na co dzień pracujesz z Ferryt, Camunda lub podobną platformą BPMS,
  • posiadasz wiedzę dotyczącą projektowania aplikacji zgodnie z najlepszymi praktykami UX/UI,
  • na co dzień pracujesz z MS SQL oraz tworzysz zapytania SQL,

  • doświadczenie w pracy z: #C, Scrum.

To oferujemy

  • długofalową współpracę - różnorodne projekty (działamy w ramach Software Services, Embedded Services, Data Services, Cloud Services),
  • możliwość rozwoju kompetencji we współpracy z naszym Center of Excellence,
  • dostęp do technologicznych platform e-learningowych - Treehouse, Udemy, Pluralsight,
  • kursy języka angielskiego - biznesowego lub angielskiego w IT,
  • kafeteryjny system benefitów – Motivizer,
  • prywatną opiekę medyczną – Luxmed,
  • możliwość wystąpień na naszych autorskich eventach IT- ProMEET.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • pakiet relokacyjny
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa telefoniczna z rekruterem ok 30min
  • Rozmowa techniczna ok 1h
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Scalo Sp. z o.o. z siedzibą w: Powstańców Śląskich 9, 53-332 Wrocław (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: patryk.szuba@scalosoft.com.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246