Specjalista ds. kluczowych klientów (praca zdalna/mobilna)
  • Nowe Skalmierzyce
Nowe Skalmierzyce, Nowe Skalmierzyce, wielkopolskie, Polska
Gi Group
28. 4. 2024

104807

Obowiązki

  • Pozyskiwanie nowych klientów, dystrybutorów i instalatorów,
  • Przygotowywanie ofert i umów na terenie całego kraju,
  • Obsługa kluczowych klientów,
  • Prezentacja systemu klientom,
  • Obsługa i koordynowanie działań związanych z przetargami,
  • Reprezentowanie firmy na targach,
  • Organizowanie szkoleń dla dystrybutorów i instalatorów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu sprzedaży/marketingu/zarządzania/IT,
  • Udokumentowane doświadczenie min. 2-3 lata na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2),
  • Doświadczenie w pracy z klientem,
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • Umiejętność budowania relacji biznesowych,
  • Znajomość kodeksu pracy (mile widziane).

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia,
  • Atrakcyjne premie,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Samochód służbowy,
  • Przyjazna atmosfera w pracy

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Nowe Skalmierzyce
  • Nowe Skalmierzyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315