Specjalista ds. kadr, płac i analiz w zespole zarządzania zasobami ludzkimi
  • Katowice, ul. Ignacego Paderewskiego 41
śląskie, Katowice, ul. Ignacego Paderewskiego 41, śląskie, Polska
JSW Logistics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

poszukuje osób na stanowisko:
Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku będą zadania z zakresu : tworzenia harmonogramów czasu pracy w systemie równoważnym zmianowym na rozliczenia okresowe w rozbiciu miesięcznym oraz kwartalnym, nadzór nad ich rzetelną realizacją dla biura zarządzania przewozami (bocznice koksownicze oraz kopalniane) w ścisłej współpracy z planistami, prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz innych dok. poświadczających czas pracy w formie elektronicznej i papierowej, przygotowywanie planów urlopów wypoczynkowych, nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników przepisów dot. rejestracji czasu pracy. W pozostałym zakresie osoba ta będzie pełniła zadania związane z obsługą kadrową – płacową pracowników, w tym : prowadzenie akt osobowych i dokumentacji płacowej, przygotowywanie dokumentów kadrowych (umowy o pracę, świadectwa pracy itd.), obsługa debetowych kart przedpłaconych, sporządzanie deklaracji miesięcznych ZUS, kierowanie pracowników na badania lekarskie, sprawozdawczość kadrowo – płacowa na potrzeby wewnętrzne oraz GUS, PIP, UTK itp.

Miejsce pracy: Katowice ul. I. Paderewskiego 41.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze prawa pracy, wynagrodzeń, ubezpieczeń społecznych, w szczególności przepisów z zakresu czasu pracy,
  • Samodzielność w działaniu,
  • Wysokie zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • Dociekliwość, dokładność, terminowość,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoka etyka pracy,
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office w szczególności MS Excel,
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu kadrowo płacowego Comarch Optima wraz z modułem e-pracownik.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Nagrody okazjonalne i premie kwartalne.
  • Świadczenia socjalne.

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080