Specjalista ds. kadr i płac, Asystenka Zarządu
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
REM Serwis Czechowice-Dziedzice
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej, w tym przygotowanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy;

  • naliczanie wynagrodzeń i zasiłków oraz wypłata świadczeń pracowniczych;

  • rozliczanie czasu pracy pracowników oraz delegacji;

  • nadzór nad terminowością wykonywania wstępnych i okresowych badań lekarskich;

  • prowadzenie rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych i rozliczeń ZUS;

  • przygotowywanie raportów, zestawień danych;

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz centrali telefonicznej;

  • prowadzenie sekretariatu oraz zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura;

  • organizacja obiegu dokumentów;

  • ścisła współpraca z działem handlowym i księgowości;

  • realizacja zadań związanych z codziennym funkcjonowaniem Zarządu

WYMAGANIA:
  • bardzo dobra znajomość przepisów dotyczących prawa pracy, podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych;

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w obszarze kadr i płac min. 1-2 lata;

  • wykształcenie m.in. średnie;

  • dobra znajomość pakietu MS Office;

  • obowiązkowość i dobra organizacja pracy;

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego: kompetencyjnego i organizacyjnego

  • niezbędne narzędzia pracy

  • umowę o pracę

  • dofinansowanie do świadczeń zdrowotnych PZU ZDROWIE

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696