Specjalista ds. kadr i płac
  • Sanok
Sanok, Sanok, Podkarpackie, Polska
Globale Ressource Humaine Sp. z o.o.
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Zatrudnię Specjalistę ds. kadr i płac z obsługą HR

Opis stanowiska:

  • Obsługa kadrowa pracowników ewidencja czasu pracy, prowadzenie akt osobowych
  • Obsługa płacowa pracowników naliczanie wynagrodzeń
  • Sporządzanie dokumentów ZUS
  • Obsługa PPK
  • Działania na rzecz HR miękkiego: szkolenia, rekrutacja, onboarding

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie na kierunku ekonomia/zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku analogicznym
  • Wiedza z zakresu rekrutacji, procesów szkoleniowych etc.
  • Umiejętność posługiwania się programami typu Comarch Optima lub Płatnik
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku (8:00-16:00)
  • Podstawę wynagrodzenia zależną od doświadczenia
  • Dofinansowanie do szkoleń stanowiskowych
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Paczki na święta

Zainteresowane osoby zachęcam do przesłania CV

  • Praca Sanok
  • Sanok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696