Pracownik Produkcyjny
  • Zagórz
Zagórz, Zagórz, Podkarpackie, Polska
Job Innovation sp. z o.o.
25. 4. 2024

Job Innovation Sp. z o.o. to profesjonalna agencja zatrudnienia świadcząca usługi rekrutacji i pracy tymczasowej na rzecz firm z Polski i zza granicy.
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: pracownik produkcji.
Miejsce pracy: Zagórz
Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn i urządzeń produkujących gumowe elementy do samochodów,
- kontrola jakości wyrobów
- pakowanie gotowych produktów
Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany po 12 godzin lub trzy zmiany po 8 godzin
- chęć do pracy i nauki
- sumienność i odpowiedzialność
Stawka 24.90 brutto umowa zlecenie
Prosimy o przesłanie CV na adres: @
lub kontakt pod nr: 786 893 110
Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

  • Praca Zagórz
  • Pracownik biurowy Zagórz
  • Pracownik fizyczny Zagórz
  • Pracownik produkcji Zagórz
  • Zagórz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228