Specjalista ds kadr i płac
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
fundacja unity legal collaboration hub
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków
czynności kadrowo-płacowe w Comarch Optima oraz Płatniku pod nadzorem Głównej Księgowej
przygotowywanie dokumentacji kadrowej
prowadzenie akt osobowych pracowników i zleceniobiorców
wydawanie zaświadczeń dotyczących zatrudnienia
obsługa programu Comarch Optima, Płatnik, ZUS PUE
naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac
sporządzanie analiz, raportów z zakresu tematyki kadrowo - płacowej na potrzeby Głównej Księgowej lub Zarządu
Wymagania
doświadczenie w pracy na stanowisku specjalista ds. kadr i płac – warunek konieczny
praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office lub google docs
solidność, dokładność, obowiązkowość i samodzielność w działaniu
znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
pracę w nowoczesnym biurze w siedzibie firmy Warszawie na Placu Konesera
atrakcyjne warunki zatrudnienia
zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie (w pełnym wymiarze czasu pracy)
benefity
Zainteresowane ofertą osoby prosimy o aplikowanie przez formularz.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.
Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez fundację UNITY LEGAL COLLABORATION HUB zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 1997 r. Nr 133 poz. 883. Z późn. zm.)"

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190