Specjalista ds. Kadr i Płac
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
VRG S.A.
11. 6. 2024

VRG S.A. (Vistula Retail Group) jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami, takimi jak: Vistula, Bytom i Wólczanka. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody.

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem i zakończeniem stosunku pracy,
  • przygotowywanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu,
  • rozliczanie czasu pracy (systemy: podstawowy, równoważny z ruchomymi godzinami rozpoczynania pracy, zadaniowy),
  • naliczanie wynagrodzeń, zasiłków i sporządzanie listy płac (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne),
  • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych i korekt do ZUS, US, PPK, GUS, PFRON,
  • sporządzanie zaświadczeń w tym Z-3, RP-7,
  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i wyrejestrowujących w programie Płatnik oraz w systemie obsługującym PPK
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego.

Od Kandydatek i Kandydatów oczekujemy:

  • 3-letniego doświadczenia w zakresie obsługi kadrowo-płacowej,
  • praktycznej znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego oraz PPK,
  • znajomości obsługi programów kadrowo-płacowych (mile widziana znajomość systemu TETA), programu Płatnik oraz pakietu Office (Word, Excel),
  • umiejętności pracy w zespole i organizacji pracy własnej,
  • sumienności, skrupulatności i nastawienia na rozwiązywanie problemów.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • świadczenia dodatkowe (dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport, prywatą opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie na życie, program lojalnościowy, dostęp do platformy językowej).

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914