Specjalista ds. jakości w branży lotniczej
  • Warszawa, Janki, Pruszków
mazowieckie, Warszawa, Janki, Pruszków, Mazowieckie, Polska
AAS sp. z o.o.
18. 4. 2024

Aktualnie dla naszego klienta z branży lotniczej poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Obowiązki:

- prowadzenie operacji kontroli technicznej i jakościowej (pomiary i próby funkcjonalne zgodnie z dokumentacją technologiczną oraz obowiązującymi normami);

- wykonywanie działań w oparciu o dokumentację techniczną i jakościową;

- realizacja działań naprawczych i prewencyjnych;

- rejestrowanie i analizowanie niezgodności;

- współtworzenie rozwiązań usprawniających pracę działu.

Oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;

- wykształcenia technicznego (minimum średnie);

- znajomości rysunku technicznego oraz technik pomiarowych;

- umiejętności obsługi narzędzi: suwmiarka, średnicówka, mikrometr, tłoczki do otworów;

- dobrej znajomości języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku);

- wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych;

- bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.

 Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio z firmą;

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- system premiowy;

- pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku (możliwość rozpoczęcia pracy w godz. 6:00-8:00);

- szeroki pakiet benefitów pozapłacowych:

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Dofinansowanie wypoczynku;
  • Kasa zapomogowo-pożyczkowa;
  • Program rekomendacji pracowników;
  • Zniżka na zakup akcji.

- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864