Specjalista ds IT
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
EBS S.A.
31. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Bieżące wsparcie IT dla pracowników biura i placówek handlowych
  • Nadzór nad infrastrukturą oraz prawidłowością działania urządzeń oraz systemów sprzedażowych, konserwacja sprzętu
  • Konfiguracja sprzętu IT w tym komputery, urządzenia sieciowe, wideo-monitoringi
  • Nadzór nad bezpieczeństwem sieci i sprzętu
  • Praca w trybie zmianowym oraz dyżurowym – w tym dyżury weekendowe

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne w dziedzinie informatyki stosowanej
  • Bardzo dobra znajomość budowy komputera, umiejętność diagnozowania  i naprawy uszkodzeń
  • Znajomość zagadnień związanych z budową i konfiguracją sieci WLAN/VLAN/LAN
  • Administracja systemami opartymi na Windows 2012R2 – 2022
  • Umiejętność zarządzania bazami danych MS SQL, MySQL
  • Bardzo dobra znajomość pakietów biurowych MS Office, LibreOffice
  • Zmysł techniczny oraz znajomość technicznych aspektów obszarów związanych z IT
  • Podstawa znajomość zagadnień elektrycznych i elektronicznych
  • Doświadczenie w pracy z urządzeniami fiskalnymi – mile widziane
  • Doświadczenie w obsłudze systemów sprzedażowych – mile widziane
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność działania pod presją

Oferujemy :

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w świetnym, zgranym, przyjaznym i profesjonalnym zespole
  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Narzędzia pracy zgodne ze stanowiskiem
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów na preferencyjnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie, karty rabatowe do placówek naszych sieci);

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji, w temacie prosimy wpisać „Specjalista ds. IT”.

Z góry dziękujemy za przesłane aplikacje.  Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851