Specjalista ds. inwestycji
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
DD7 Sp. zo.o.
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji/remontów/modernizacji w zakresie powierzonych zadań.
  • Bieżący nadzór i kontrola procesu realizacji robót inwestycyjnych.
  • Składanie wniosków o dokumenty niezbędne do czynności notarialnych.
  • Analiza aktów prawnych w zakresie służebności, zapisów dotyczących przejścia z infrastrukturą techniczną, udziałami w drodze.
  • Prowadzenie analiz infrastruktury w celu określania i otrzymania warunków przyłączy mediów.
  • Składanie wniosków o warunki przyłączeniowe do odpowiednich urzędów w ramach udzielonego pełnomocnictwa.
  • Monitorowanie realizacji i rozliczanie umów o przyłącza.
  • Wsparcie projektantów sieci w uzyskaniu zgód od właścicieli nieruchomości, dostarczanie niezbędnej dokumentacji, koordynacja prac projektantów.
  • Prowadzenie wymaganej sprawozdawczości w zakresie realizowanych zadań.

WYMAGANIA:
  • Znajomość regulacji prawnych dotyczących przyłączy mediów.
  • Umiejętność czytania map do celów projektowych.
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy.
  • Umiejętność ciągłego doskonalenia się, otwartość na zmiany i wprowadzania usprawnień
  • Umiejętność pracy w zespole, budowanie partnerstwa i współpraca.
  • Zaangażowanie, konsekwencja i samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Minimum 1 rok doświadczenia w obszarze przyłączy mediów.
  • Skuteczność w działaniach.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie branży budowlanej.
  • Samodzielne stanowisko i decyzyjność.
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop).
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń.
  • Pracę w zgranym zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę.

Chcesz być częścią naszego Zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie!

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179