Specjalista ds. instalacji sanitarnych
  • Bialystok
Białystok, Bialystok, Podlaskie Voivodeship, Polska
Unihouse S.A.
4. 9. 2024

Dołącz do #Unikalnych w UNIHOUSE S.A. zajmującego się produkcją domów modułowych o konstrukcji drewnianej. Jesteśmy jedną z największych europejskich firm w branży - możemy wyprodukować ok. 2 000 modułów rocznie i nieustannie rozwijamy innowacyjną technologie ekologicznego budownictwa drewnianego.

 Opis stanowiska:

  • Kompleksowe przygotowanie ofert do Inwestorów w zakresie sporządzania kosztorysów robót sanitarnych
  • Szczegółowa analiza merytoryczna i techniczna dokumentacji w zakresie robót sanitarnych
  • Opiniowanie i optymalizacja ofertowanych projektów
  • Weryfikacja projektów instalacji sanitarnych oraz dokumentacji
  • Monitorowanie rynku podwykonawców i dostawców w zakresie instalacji sanitarnych
  • Dokonywanie uzgodnień z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki

Wymagania:

  • Wyższe techniczne
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość procesów ofertowych oraz umiejętność wnikliwej analizy dokumentów ofertowych
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)

Mile widziane

  • Doświadczenie wykonawcze w zakresie budownictwa
  • Znajomość języka: angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z największych grup budowlanych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju, szkolenia finansowane przez firmę
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy)
  • Miejsce wykonywania pracy - Białystok ul. Pułkowa 11
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, dodatki świąteczne, okolicznościowe i inne

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Specjalista ds. Eksportu Białystok
  • Specjalista ds. transportu Białystok
  • Specjalista ds. HR Białystok
  • Specjalista ds. turystyki Białystok
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Białystok
  • Specjalista ds. finansów Białystok
  • Specjalista ds. reklamy Białystok
  • Specjalista ds. telekomunikacji Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544