Specjalista ds. HR
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Arche Restauracje Sp. z o.o.
26. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie procesami rekrutacyjnymi i ich prowadzenie,
  • utrzymywanie kontaktów z uczelniami i szkołami średnimi w zakresie odbywania praktyk uczniów/studentów;,
  • onboarding i offboarding pracowników,
  • wsparcie pracowników i kadry menedżerskiej w obszarach szkolenia i rozwoju,
  • tworzenie założeń polityki personalnej, wynagrodzeń, ścieżek kariery i rozwoju pracowników,
  • koordynacja projektów szkoleniowych,
  • monitorowanie opinii o pracodawcy;
  • organizacja eventów pracowniczych,
  • kontakty i współpraca z agencjami pracy,
  • pomoc w legalizacji pobytu obcokrajowców.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w pracy
  • bardzo dobra komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji; umiejętność słuchania, empatia oraz pozytywne nastawienie;
  • znajomość metod rekrutacji;
  • zdolności analityczne, przedsiębiorczość, zdecydowanie, samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • wysoka kultura osobista i dyskrecja.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat; bądź też na B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego, w tym udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
  • Profesjonalne, dynamiczne a zarazem przyjazne środowisko pracy
  • Zniżki pracownicze w całej sieci hoteli Arche

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851