Specjalista ds HR
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Pewna Przyszłość Ewa Skotarek
8. 5. 2024

Obowiązki

Wymagania

Oferujemy

  • PŁATNY STAŻ ZAWODOWY W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ
  • (urzędy, ministerstwa, instytucje)
  • !!! TEREN WARSZAWY !!!
  • wynagrodzenie ❗3000 zł netto miesięcznie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę po stażu dla najlepszych!!!
  • Warunki jakie trzeba spełnić do rekrutacji
  • 1) ważne orzeczenie o niepełnosprawności
  • 2) mile widziane wykształcenie WYŻSZE humanistyczne
  • 3) kandydaci/tki nie posiadają zatrudnienia- można być zarejestrowanym jako osoba bezrobotna w PUP
  • 4) kandydaci/tki , którzy mają możliwość podjęcia stażu w Warszawie
  • 5) niekaralne
  • 6) kandydatki w wieku 18-60 lat
  • 7) kandydaci w wieku 18-65 lat
  • ? Jeśli jesteś zainteresowany przystąpieniem do naszego programu, wyślij SMS o treści: „ON” lub zadzwoń:
  • ☎ 690-620-231 - Gosia
  • ☎ 696-173-982- Ewa.
  • ⚠Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy do kontaktu!

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293