Specjalista ds. eksportu ze znajomością języka niemieckiego
  • Narew, hajnowski, podlaskie
Narew
Pronar Sp z o.o.
12. 3. 2024

Pronar to w 100 proc. polska firma z ponad 30-letnią historią. Obecnie jesteśmy liderem w produkcji maszyn rolniczych, komunalnych i recyklingowych. W 9 fabrykach zlokalizowanych na Podlasiu, produkujemy także koła tarczowe do maszyn wolnobieżnych, profile burtowe, elementy pneumatyki   i hydrauliki, osie, przekładnie czy układy jezdne kołowe oraz gąsienicowe. Posiadamy również sieć własnych stacji paliw i prowadzimy sprzedaż paliwa lotniczego.

Jesteśmy liderem sprzedaży nowych przyczep rolniczych w Polsce, a w Niemczech zajmujemy drugie miejsce. Unikatowe technologie oraz nowoczesny park maszynowy zapewniają firmie trzecie miejsce na świecie w produkcji kół tarczowych. Ogromnym atutem Pronaru jest własne Centrum Badawczo-Rozwojowe wyposażone w najnowocześniejszą aparaturę, z którego usług korzystają światowi giganci. Status firmy podkreślają liczne nagrody, a także własna flota samolotów i helikopterów oraz lotnisko, które znajduje się przy siedzibie w Narwi.

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Kontrolowanie realizacji kontraktów, wsparcie procesów logistycznych
  • Monitorowanie działań konkurencji
  • Uczestnictwo w targach i wystawach międzynarodowych (reprezentowanie firmy)

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientem
  • Duża samodzielność w działaniu, energia, zapał do pracy
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Zatrudnienie u największego pracodawcy na Podlasiu gwarantującego stabilne zatrudnienie
  • Pracę w innowacyjnej firmie, która odpowiednio lokuje potencjał każdego pracownika
  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem stałym wspartym premią
  • Młody, energiczny zespół otwarty na kreatywne pomysły i działania
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kompetencji i kwalifikacji
  • Dofinansowanie do posiłków pracowniczych

Zainteresowany? Wyślij CV

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 502 721 778

  • Praca Narew
  • Narew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714