Specjalista ds. handlowych z jęz. niemieckim
  • Ropczyce
Ropczyce, Ropczyce, podkarpackie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
26. 3. 2024

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i analiza rynku pod kątem przetargów.
  • Zarządzanie relacjami z obecnymi klientami oraz przygotowywanie ofert.
  • Komunikacja z klientami różnymi kanałami włącznie z bezpośrednimi wizytami.
  • Tworzenie kalkulacji cenowych oraz dokumentacji ofertowej.
  • Nadzór nad procesami zamówieniowymi i zbieranie niezbędnych dokumentów od klientów.
  • Współpraca międzydziałowa, aby zapewnić poprawną realizację zleceń.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży produkcyjnej mile widziane,
  • Minimum średnie wykształcenie techniczne, preferowane wyższe,
  • Biegła znajomość języka niemieckiego (min. B2), angielski będzie dodatkowym atutem,
  • Zaawansowana znajomość Excela i umiejętność odczytywania rysunków technicznych,
  • Znajomość AutoCad mile widziana,
  • Skuteczność w osiąganiu celów, komunikatywność,
  • Punktualność, precyzja i dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Praca Ropczyce
  • Ropczyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714