Specjalista ds. Gwarancji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
NES Global Talent
2. 4. 2024

NES Fircroft jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta, firmy będącej jedną z największych firm przemysłu chemicznego w Europie NES prowadzi rekrutację na stanowisko:
Zakres obowiązków:

  • mapowanie zgłoszonej usterki oraz koordynacja procesu realizacji naprawienia usterki
  • otrzymywanie, rejestracja oraz analiza zgłoszonych usterek oraz wad
  • dokładna weryfikacja zgłoszeń pod kątem zasadności technicznej/konstrukcyjnej
  • konsultacje techniczne z ekspertami odnośnie przewidywanych prac naprawczych
  • stały i profesjonalny kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientem i Podwykonawcami z zachowaniem wysokiej jakości obsługi gwarancyjnej
  • kontrola poprawności dokumentacji kontraktów przyjmowanych na gwarancję oraz nadzór nad jej obiegiem
  • współpraca z jednostkami zaangażowanymi w proces obsługi gwarancyjnej (podwykonawcy, zespół realizacji, dział prawny)
  • nadzór nad odbiorem wykonanych prac naprawczych

Nasze wymagania:

  • absolwent studiów inżynierskich lub magisterskich na kierunku Budownictwo
  • bardzo dobra znajomość branży budowlanej poparta doświadczeniem (min. 2 lata)
  • wiedza z zakresu usterek budowlanych
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze gwarancyjnej po stronie generalnego wykonawcy lub w branży nieruchomości
  • umiejętności komunikacyjne w budowaniu relacji z Klientem

Oferujemy:

  • Rozwój w pracy po stronie jednego z liderów branży generalnego wykonawstwa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość wykorzystywania nowoczesnych narzędzi oraz technologii w pracy
  • Pakiet multisport

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Specjalista ds. finansów Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190