Specjalista ds. gospodarki przestrzennej
  • Raciszyn
łódzkie, Raciszyn, łódzkie, Polska
WKG Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Obowiązki

  • 1.Udział w przygotowaniu studiów przestrzennych, miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego, decyzji środowiskowych oraz innych niezbędnych opracowań planistycznych w ramach prowadzonej działalności górniczej
  • 2.Sprawowanie nadzoru nad trwającymi procedurami planistycznymi i środowiskowymi
  • 3.Współpraca z Klientami, Urzędami i zewnętrznymi firmami do momentu uzyskania wymaganych zgód środowiskowych w ramach prowadzonych projektów inwestycyjnych
  • 4.Monitorowanie stanu formalno-prawnego w zakresie gospodarki przestrzennej

Wymagania

  • 1.Znajomość etapów przebiegu inwestycji przemysłowych
  • 2.Doświadczenie zawodowe przy opracowywaniu projektów z zakresu planowania przestrzennego
  • 3.Znajomość przepisów z dziedziny planowania, zagospodarowania przestrzennego i ochrony środowiska
  • 4.Znajomość procedur uzyskiwania decyzji administracyjnych z zakresu gospodarki przestrzennej i środowiskowej
  • 5.Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane z zakresu Ochrony Środowiska
  • 6.Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • 7.Praktyczna znajomość obowiązujących przepisów w zakresie ochrony środowiska
  • 8.Umiejętność pracy w zespole, inicjatywa w działaniu, dokładność, dobra organizacja pracy własnej
  • Wymagania dodatkowe:
  • 1.Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • 2.Dobra znajomość pakietu MS Office
  • 3.Dyspozycyjność i elastyczność
  • 4.Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • 1.Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • 2.Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia
  • 3.System premiowy
  • 4.Świadczenia socjalne
  • 5.Opieka medyczna
  • 6.Pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055