Specjalista ds. Exportu
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, śląskie, Polska
Balviten Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z Export Managerem w zakresie działań sprzedażowych
  • Prowadzenie korespondencji handlowej z klientami
  • Wpisywanie zamówień, przygotowywanie ofert i dokumentacji (w tym dokumentacji celnych)
  • Koordynacja tematów związanych z transportem/logistyką zamówień
  • Przygotowywanie próbek i wysyłka ich do klientów
  • Udział w międzynarodowych targach branży spożywczej

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość dodatkowych języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Efektywność w działaniu oraz łatwość w dostosowaniu się do zmian zarówno wewnątrz organizacji jak w kontaktach z klientem
  • Umiejętność logicznego myślenia oraz nieszablonowego rozwiazywania problemów

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie będącej liderem w swojej kategorii
  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i rozwoju w strukturach Działu Eksportu
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448