Specjalista ds. eksportu
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
ARSENAL PL SP. Z O.O. SP. J.
4. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca handlowa z kontrahentami na różnych rynkach świata
  • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami
  • Tworzenie dokumentacji handlowej oraz nadzór nad wysyłkami towarów
  • Przygotowanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Uczestnictwo w delegacjach służbowych

Nasze wymagania

  • Znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym kontakty z partnerami biznesowymi (minimum poziom B1/B2)
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość innych języków obcych
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B
  • Doświadczenie w dziedzinie handlu/eksportu

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Dofinansowanie lekcji języków obcych
  • Dofinansowanie karty Multi Sport
  • Pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Rozwój zawodowy bazujący na indywidualnych działaniach rozwojowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. Eksportu Białystok
  • Specjalista ds. finansów Białystok
  • Specjalista ds. telekomunikacji Białystok
  • Specjalista ds. PR Białystok
  • Specjalista ds. reklamy Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055