Specjalista ds. rozliczeń / Inżynier budowy
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
UNIBEP S.A.
24. 5. 2024

Do Oddziału Infrastruktury UNIBEP SA poszukujemy wsparcia do biura budowy przy realizacji inwestycji drogowo-mostowych.

Jaki będzie Twój zakres zadań?

  • Prowadzenie dokumentacji Budowy,
  • Analizę dokumentacji projektowej zgodnie z kosztorysem,
  • Rozliczenia materiałów budowlanych,
  • Analizę zużycia materiałów,
  • Przeprowadzenie weryfikacji Dostawców/ Podwykonawców,
  • Dokonywanie obmiaru wykonanych robót,
  • Obsługę programu finansowego Microsoft Dynamics AX,
  • Przygotowywanie dokumentacji do rozliczenia Inwestycji.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku - min. 1 rok,
  • Wykształcenia wyższego kierunkowego, mile widziane budownictwo,
  • Umiejętności obsługi MS Office (MS Word, MS Excel), mile widziana umiejętność obsługi AutoCAD,
  • Analitycznego myślenia oraz dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Rozwój w spółce notowanej na GPW,
  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy, w tym sprzęt,
  • Miejsce pracy: biura budów, realizowanych w Oddziale Infrastruktury,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, tj. karty sportowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku, premie świąteczne.

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Specjalista ds. Zarządzania Białystok
  • Specjalista ds. Eksportu Białystok
  • Specjalista ds. transportu Białystok
  • Specjalista ds. HR Białystok
  • Specjalista ds. turystyki Białystok
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064