Specjalista ds. E-commerce
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Sky-Shop.pl
10. 6. 2024

Cześć! Jesteśmy Sky-Shop i od 2009 roku wspieramy e-commerce w Polsce, tworząc platformę sklepów internetowych działającą w modelu abonamentowym. Z naszego produktu skorzystało już ponad 37 000 sklepów!

Obecnie poszukujemy kandydata lub kandydatki na stanowisko Specjalista ds. E-commerce do naszego biura w Krakowie.

➡ Dlaczego Cię potrzebujemy?

Jako Specjalista ds. E-commerce będziesz wsparciem dla naszych Klientów — głównie małych i średnich przedsiębiorstw (ale nie tylko), pomagając im w konfiguracji oraz obsłudze naszych narzędzi.

Twoja pomoc sprawi, że nasi Klienci będą mogli w pełni wykorzystać potencjał Sky-Shop, a tym samym rozwijać swój biznes.

Dla każdego naszego Klienta jego sklep jest najważniejszy, więc jeśli masz chęć niesienia wsparcia i rozwiązywania często nieoczywistych zagadnień i dochodzenia do “sedna problemu”, czytaj dalej — oto co na Ciebie czeka:

➡ Twoje główne zadania na tym stanowisku:

  • Komunikacja z Klientami poprzez różne kanały kontaktu — infolinię, system ticketów i czat.
  • Pomoc Klientom w konfiguracji, obsłudze i testowaniu oprogramowania Sky-Shop.pl.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych i raportowanie ich.
  • Zgłaszanie propozycji nowych funkcji oraz zmian w istniejących, które usprawnią działanie platformy.
  • Dbanie o dobry wizerunek marki oraz satysfakcję naszych Klientów.

➡ Kogo szukamy?

  • Masz minimum roczne doświadczenie w branży e-commerce (np. prowadzenie / obsługa sklepu internetowego, agencja marketingowa).
  • Znasz podstawy usług IT: domeny, certyfikaty SSL, HTML/CSS, hosting itp.
  • [Rozumiesz zasady działania usług internetowych: strony www / sklepy internetowe.
  • Lubisz prowadzić rozmowy telefoniczne i potrafisz elastycznie rozwiązywać problemy.
  • Potrafisz prowadzić jasną i poprawną komunikację mailową/telefoniczną.
  • Cechuje Cię wysoka kultura osobista.

➡ Mile widziane:

  • Znajomość usług SaaS z branży e-commerce.
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta B2B poprzez infolinię i/lub system ticketów.

➡ Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie podstawowe 5300 - 6200 zł brutto.
  • Pełny etat – Umowa o Pracę.
  • Premie miesięczne (po okresie próbnym).
  • Premie kwartalne i bonusy (po przepracowanym roku).
  • Kwartalne spotkania podsumowujące Twoją pracę.
  • Pracę w jednej z największych firm e-commerce w Polsce.
  • Komfortowe, klimatyzowane biuro w Krakowie (praca stacjonarna).
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer/laptop, 2 monitory, telefon itp.).
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym od 8:00 do 16:00 oraz od 10:00 do 18:00.
  • Szkolenia wewnętrzne i możliwość dofinansowania szkoleń zewnętrznych.
  • Dodatkowy czas na przerwę każdego dnia
  • Pozytywna i startupowa atmosfera w firmie
  • Dofinansowanie karty MultiSport
  • Prywatna opieka medyczna i opcjonalne ubezpieczenie grupowe.
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy.
  • Ogólnofirmowe wyjścia/wyjazdy integracyjne np.: góry, paintball, gokarty, kręgle.
  • Wewnątrz działowe kwartalne wyjścia integracyjne np. piwo, planszówki, stand-up, kino.
  • Pizza Days.
  • Pyszna kawa, herbata, słodycze, soki i inne
  • Strefa relaksu, automat z grami.

Jeśli uważasz, że to oferta dla Ciebie i spełniasz warunki opisane w sekcji “Kogo szukamy”, nie czekaj – aplikuj już dziś!

Osobom bez podstawowej znajomości zagadnień technicznych dziękujemy.

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. e-commerce Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851